Tehlové a kamenné obklady Stone BRiCK

Vzory pre tehlové obklady Stone BRiCK


Tehlový obklad Stone BRiCK je vyrábaný ručne, preto treba na jednotlivé kusy pozerať ako na originálny výrobok. Jemné farebné odtiene a povrchové nerovnosti sú žiadané a úmyselné, za účelom dosiahnutia vernej imitácie tehly. Tehlové obklady sú vhodný dekoračný prvok na fasády, krby, komíny, murované ploty, stĺpy či do štýlových vinární, barov alebo pivníc.


Cena pre všetky odtiene: 14,00 €/m2 bez DPH (s DPH 16,80 €/m2)


Tehlový obklad odtieň 1
Tehlový obklad odtieň 0103
Tehlový obklad odtieň 0322
Tehlový obklad odtieň 0405
Tehlový obklad odtieň 1322
Tehlový obklad odtieň 1699
Tehlový obklad odtieň 1136
Tehlový obklad odtieň 0305
Tehlový obklad odtieň 3
Tehlový obklad odtieň 4
Tehlový obklad odtieň 5
Tehlový obklad odtieň 13
Tehlový obklad odtieň 18
Tehlový obklad odtieň 16
Tehlový obklad odtieň 99
Tehlový obklad odtieň 22
Tehlový obklad odtieň 11

Rohové prvky pre tehlový obklad

Rohové prvky - tehla


Cena pre všetky odtiene: 1,55 €/ks bez DPH (s DPH 1,86 €/ks)
rohové prvky dodávame vo všetkých farebných odtieňoch

Akýkoľvek odtieň

Čo znamená tehlový obklad pre nás?

Tehlové obklady STONE BRiCK sú vyrábané technológiou vybroliateho betónu. Jedná sa teda o tehlový obklad (nazývaný aj tehlový pásik), ktorý má vlastnosti betónu ale historický dizajn tehly. Pri výrobe našich tehlových obkladov sa do betónu pridávajú prísady na zušľachtenie zmesy, vďaka ktorým výsledný produkt získa žiadané vlastnosti ako farebná stálosť, nízka nasiakavosť a difúznosť voči vodným parám.


Pri výrobe tehlových obkladov je farba pridávaná do celej zmesy. Tento pigment je v produkte rozložený nerovnomerne, čo je žiadaný efekt, ktorý dodáva obkladom ich jedinečný a originálny dizjn. Obklad STONE BRiCK je teda vernou imitáciou pravej tehly.


Samotný dojem z tehlového obkladu možno opticky meniť vďaka špáram. Špáru môžte zvoliť bledú, pokiaľ chcete priestor otvoriť a rozjasniť alebo tmavú, v prípade, že je vašim cieľom priestor zútuľniť.


Tak či onak, vďaka tehlovému obkladu priestor dostane atmosféru, akú nedocielite nijakým iným spôsobom. Veľkou výhodou našich tehlových obkladov je, že sú vhodné do interiéru ako aj do exteriéru.